Çalışma Saatleri : Pzt - Cuma 10:00-18:00
Email info@ehurkan.com

Hakkımızda

Biz Kimiz ?

Tecrübemizle , yeni teknolojileri takip ederek sizlere daha kaliteli hizmet vermek adına 14 yıldır hizmetinizdeyiz.İhtiyaçlarınız doğrultusunda doğru ve hızlı çözümler üreterek markanızın internet ortamında tanıtımını yapıyoruz.

Dijital Medya Stratejisi

Günümüzde , instagram , facebook , twitter , pinterest vb sosyal medya uygulamalarının yaygın kullanımından dolayı markanızın reklamlarını ve sosyal medya danışmanlığını yapıyoruz.

Logo Tasarımı

En temel seviyede logolar, sevdiğimiz markaları tanımlamamıza yardımcı olan metin ve resimlerden oluşan sembollerdir. Ama çok daha fazlası olabilirler! İyi bir logo markanızın temel taşıdır. Müşterilerin ne yaptığınızı, kim olduğunuzu ve neye değer verdiğinizi anlamalarına yardımcı olur. 

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) , arama motoru sonuçlarındaki sıralamaları artırarak bir web sitesine gelen ziyaretçilerin sayısını ve kalitesini artırma uygulamasıdır.

Araştırmalar, Google’ın ilk sayfasındaki web sitelerinin tıklamaların neredeyse% 95’ini aldığını ve yapılan çalışmalar, sayfada daha yüksek görünen sonuçların daha yüksek bir tıklama oranı (TO) ve daha fazla trafik aldığını gösteriyor.

Vizyonumuz

Kurumsal gereksinimlerinizi ve kampanya hedeflerinizi karşılamak için özelleştirilmiş kampanyalar planlıyoruz. Sosyal medya kalitesi DENETİM raporlarımız ve Big Data ve Sosyal medya ölçümleri ile tüketici araştırmaları analitiği, dijital pazarlama ve sosyal medya marka kampanyalarınızı ölçülebilir hedefler için alakalı hedef kitlelere ulaşmamız için planlamamıza, tasarlamamıza, izlememize ve izlememize yardımcı olacak ayrıntılı bilgiler sunar.

Tam hizmetli bir dijital ajans olarak, sosyal medya pazarlaması, Arama motoru optimizasyonu (SEO), viral pazarlama, e-posta pazarlaması, marka izleme ve facebook, google adwords ve reklam içerikli reklam içerikli eksiksiz içerik pazarlama hizmetlerinde reklam başına ödeme reklamı ile tanıtım hizmetleri sunuyoruz. 

0
Müşteri
0
Web sitesi
0%
Memnuniyet
0
Yıllık Tecrübe